- Áru egyszerű visszaküldése
- Nevezetes gyártók eredeti termékei
- Gyors kiszállítás saját raktárból

Termékleírás
Megértjük, hogy egy EDC zsebkés akkor igazán nagyszerű, ha több kulcsfontosságú jellemzőt ötvöz. Könnyűnek, kényelmesen használhatónak, megbízhatónak kell lennie, és rendkívül szépnek, hogy öröm legyen vele játszani. Úgy véljük, hogy az A100 mindezeket tökéletesen ötvözi. 3D-s profilozott és kontúrozott Ultem markolatpaneljei rendkívül könnyűek, tartósak és nagyon kényelmesek a használat során.
Az A100 pengéje mély kriogén kezeléssel készült Elmax szuper tiszta porkohászati acélból készült, amely kiváló élmegtartást biztosít, miközben megőrzi a kiváló korrózióállóságot és tartósságot.
A teljesen kétkezes A LOCK biztosítja az egész szerkezetet, és biztonságos, valamint nagyon kellemes felhasználói élményt nyújt. Az A100 emellett kontrasztos fekete lebegő backspacerrel rendelkezik, amely egyszerre szolgál kéztámaszként és zsinór rögzítési pontként.
-
Penge anyaga:Sleipner
-
Markolat anyaga:Ultem
-
Zárszerkezet:Alock
-
Penge hossza:8.8 cm
-
Teljes hossz:21 cm
-
Penge vastagsága:3 mm
-
Tömeg:75 g
-
Penge típusa:Drop Point
-
Felhasználási terület:EDC - mindennapos viselés
A termék paraméterei
-
Penge anyaga:Sleipner
-
Markolat anyaga:Ultem
-
Zárszerkezet:Alock
-
Penge hossza:8.8 cm
-
Teljes hossz:21 cm
-
Penge vastagsága:3 mm
-
Tömeg:75 g
-
Penge típusa:Drop Point
-
Felhasználási terület:EDC - mindennapos viselés
-
Egykezes nyitás:igen
-
Kés típusa:Összehajtható
-
Nyitás típusa:Hüvelykujj pecek
-
Kapocs:igen
-
Kivágás típusa:Lapos
-
Gyártó:ANV Knives
-
Kapocs pozíciója:jobb oldalt
-
Penge felülete:DLC - Diamond like Carbon
-
Származási ország:Cseh köztársaság
-
Szín:Žltá
-
Jobb kezes - Bal kezes:Szimmetrikus